KONTAKTUČLANITE SEPRESSLINKOVIDOKUMENTI
Najave
Pogledaj sve događaje

UPOZNAJ EVROPU U DANSKOJ – KONAČNA LISTA KANDIDATA

22.12.2012

 

 

KONAČNI REZULTATI KONKURSA „UPOZNAJ EVROPU U DANSKOJ“

 

Petočlana komisija, sačinjena od predstavnika Ambasade Kraljevine Danske u Beogradu, ISAC fonda, Evropskog pokreta u Srbiji i Psihološkog društva, je intervjuisala ukupno 81 kandidata koji su prošli u uži krug konkursa. Komisija je pred sobom imala veoma težak posao, uzimajući u obzir izuzetan kvalitet svih prijavljenih. Komisija je, uprkos tome, odlučila o konačnoj listi od 50 izvanrednih kandidata koji će ići na jednonedeljno putovanje u Kraljevinu Dansku.

 

Želeli bismo da zahvalimo svima koji su izdvojili svoje vreme i uložili trud kako bi se prijavili na konkurs „Upoznaj Evropu u Danskoj“. Želeli bismo da podsetimo sve prijavljene, pogotovo one koji su prošli u uži krug, da ovo ni u kom slučaju ne znači kraj programa, već samo njegov početak. Unapred se radujemo našem budućem susretu i mogućnosti da Vam pomognemo da „Upoznate Evropu“...

 

KONAČNA LISTA KANDIDATA

 

Ime i prezime

Škola

Mesto

Aleksandar Arizanović

S.M.Š "Stevan Mokranjac"

Negotin

Aleksandar Begović

Prva ekonomska

Beograd

Aleksandar Kovačević

Gimnazija u Inđiji

Inđija

Aleksandar Marković

Gimnazija

Ivanjica

Ana Đurić

Zrenjaninska gimnazija

Kumane

Ana Plavšić

Muzička škola "Stevan Mokranjac"

Negotin

Andrea Vujnović

Gimnazija "Stevan Puzić"

Ruma

Bojana Tasić

Bojana Tasić

Surdulica

Đorđe Petrović

Tehnička škola Valjevo

Valjevo

Đorđe Živadinović

Gimnazija

Velika Plana

Dragana Đorđević

Gimnazija

Prokuplje

Dragoljub Garić

Senćanska gimnazija

Čoka

Dušan Dimić

Srednja škola "Svilajnac"

Svilajnac

Dušan Vukadinović

Gimnazija K.M.

K. Mitrovica

Emilija Petronijević

Gimnazija "Svetozar Marković"

Jagodina

Igor Prlina

Zemunska gimnazija

Zemun

Ivan Jovanović

Gimnazija Blace

Blace

Ivana Antić

ETŠ "Slavka Đurđević"

Jagodina

Jelena Boričić

"Srednja škola"

Beograd

Jelena Kostadinović

Gimnazija "Veljko Vlahović-Zele"

Leskovac

Jovana Milić

Gimnazija

Velika Plana

Jovana Milinović

Karlovačka gimnazija

Čortanovci

Jovana Spremo

Srednja škola Mali Zvornik

Mali Zvornik

Katarina Gajić

Gimnazija

Kruševac

Kristina Ivanović

Medicinska škola

Leskovac

Ljubomir Raičević

Gimnazija "Žarko Zrenjanin"

Kula

Maja Đurov

Gimnazija "Sveti Kirilo i Metodije"

Dimitrovgrad

Maja Isakov

Tehnička škola Kikinda

Kikinda

Marija Janković

Gimnazija Kruševac

Kruševac

Marko Letić

STŠ "Milenka Brzak-Uča"

Ruma

Maša Radovanović

Gimnazija u Inđiji

Inđija

Milan Jakšić

Gimnazija

Jarkovci, Inđija

Milena Ivanović

Gimnazija

Prokuplje

Milica Milanović

Gimnazija

Kruševac

Milija Jovičić

Gimnazija Priboj

Priboj

Mirko Karapandžić

Medicinska škola "Dr.Miša Pantić"

Novo Selo, Loznica

Miroslav Berić

Mačvanska srednja škola

Bogatić, Šabac

Natalija Mitrić

Zrenjaninska gimnazija

Zrenjanin

Nenad Karać

SŠ "Svetozar Miletić"

Novi Sad

Rejhan Kuč

Medresa "Gazi Isa-beg"

Tutin

Sanja Došen

Gimnazija"Dušan Vasiljev"

Kikinda

Snežana Labović

Gimnazija

Prokuplje

Stefan Isakov

Zrenjaninska gimnazija

Zrenjanin

Stefan Prikulović

Srednja škola "Sveti Sava"

Kladovo

Tanja Stanojev

Gimnazija "Sveti Kirilo i Metodije"

Dimitrovgrad

Uroš Pešić

Srednja škola "Vuk Karadžić"

Ljubovija

Venesa Škrijelj

Gimnazija

Novi Pazar

Vuk Aleksić

Gimnazija "Mile Aksentijević Bandera"

Majdanpek

Željka Stojanov

Gimnazija "Uroš Predić"

Bavanište, Pančevo

Živan Marinković

SŠ "Dr.Đorđe Natošević"

Inđija

 

 

 



Organizatori:

 


 


 

Donator:

 


 

 

 

  PDF DOKUMENTA

  Citaj ili skini (download)

AKTUELNO:

 


  •  

     

  •    Belgrade Security Forum

  •    

  •  

    Nacionalni konvent o Evropskoj uniji

  •  

     

  •  

    OCDoskop

  • Beta - novinska agencija

  • Privredna Komora Srbije

  • EurActiv.rs

  • Slovak Aid

  • Evropa Plus